top of page
Romantická karta

Dárkové karty

Podpořte svůj marketing s dárkovými kartami

Přinášíme Vám podrobnější informace o našem produktu dárkové karty. Jde o přednabité plastové karty s kreditem, které je možné darovat a využít k platbě za akce. Vašim návštěvníkům přinesou karty originální tip na dárek, Vám vyšší návštěvnost a tržby. Zároveň jde o zajímavý marketingový artikl vhodný do soutěží, partnerským institucím, či dokonce pro firmy.

Příklady použití:

 • Vánoční a sezónní akce

 • Návštěvníci je budou kupovat jako dárek k narozeninám, výročí apod.

 • Zajímavá cena do soutěží

 • Firemní benefit pro zaměstnance společností a jejich rodiny

 • Můžete prodávat kdekoliv u spřátelených provozů / firem (např. Informační centra, restaurace, kavárny, hotely apod.)

 • Nemalá část karet propadne nebo nikdy nedojde k vyčerpání kreditu, což znamená vyšší profit.

Jak vypadají dárkové karty?

Vypracujeme Vám celý koncept dárkových karet včetně ozdobného obalu a potištěné plastové karty. Chtěli jsme docílit, aby dárkové karty byly elegantní a vizuálně přitažlivé. Jelikož se jedná o dárkové karty obvykle v hodnotě 500,- Kč a více, zvolili jsme hezký obal z tvrdého papíru a plastové karty. Vytvoříme Vám vizuál karet, nebo nám ho dodáte. Postaráme se o tisk i aktivaci karet v Ticketware.

karty.jpg

Předtištěné karty a obaly

Vytvářet vlastní vzhled dárkových karet je časově i finančně náročnější. Pro ty, kteří chtějí začít s prodejem co dříve nebo mají omezený rozpočet, máme v nabídce předtištěné karty. Ty se Vám vyplatí hlavně v případě, že Vám zatím stačí menší odběr karet.

Naše obaly a karty jsou tištěné hromadně a mají univerzální vzhled, proto jsou cenově dostupnější. Jsou zároveň vyhotoveny ve více barvách a vizuálech, takže návštěvník si je může jakkoli kombinovat podle chuti nebo preferencí obdarovaného.

karty3.png

U zboží určeném na darování Vaši návštěvníci personalizaci vysloveně očekávají. Graficky jsou obaly i karty sladěny při všech kombinacích. Obaly karet zároveň umožňují vepsat například věnování.

Toto řešení má i další výhodu – průběžný dotisk karet i obalů v jiných barvách a motivech, případně s věnováním. Budete mít vždy k dispozici tematicky aktuální obaly i karty (Valentýn, Vánoce, či jiné motivy). Návštěvník bude mít ještě širší možnosti výběru a personalizace.

Využívejte dárkové karty ještě dnes

V případě zájmu Vám rádi zašleme nabídku, kde jsou podrobné informace o funkcích, pravidlech služby včetně cen spotřebního materiálu.

cerveny_obal-660.jpg

Jak bude probíhat nastavení služby:

 • Dohodneme se na částce dárkových karet, můžete si vybrat až 3-10 hodnot.

 • Karty Vám nastavíme v Ticketware, abyste je mohli hned prodávat.

 • Společně s námi si určíte, kolik karet Vám dodáme. Máme připraveny přibližné výpočty, díky kterým umíme odhadnout potenciální zájem návštěvníků.

 • Doručíme dohodnutý počet karet. Karty mají vytištěn čárový kód, který je již nastaven v Ticketware. Karty nejsou čipové, a tudíž není možné vnější zneužití. Všechny transakce probíhají přes Ticketware.

 • V ceně služby jsou i stojany na karty a obaly, které umístíte u pokladny.

 • Aby bylo obdarovanému jasné, kde karta platí, obaly karet se značí zevnitř razítky s vaším logem. Razítka jsou v ceně služby. Platí při kartách a obalech s naší grafikou.

 • Zaškolíme odpovědného zaměstnance, jak karty správně nabíjet a využívat je jako platidlo. Zároveň vysvětlíme, kde v systému je k dispozici kompletní statistika karet a jejich stavy.

 • Pokud využijete předtištěné karty a obaly, dostanete od nás připravenou rozsáhlou marketingovou kampaň, která zahrnuje grafiku (webovou i tištěnou), plakáty, ilustrace, spoty na plátno v kině, propagačních materiálů pro web či facebook.

Zaujal Vás tento produkt? Kontaktujte nás a pomůžeme Vám přinést dárkové karty i Vašim zákazníkům.

clanek_titulka.jpg

Přečtěte si více o dalších funkcích systému

bottom of page