top of page
TISKARNA.jpg

Tiskárny a tisk vstupenek

Tiskárny a tisk vstupenek v pokladně

Zajistíme kompletní řešení tisku vstupenek, včetně spotřebního materiálu. Navrhneme řešení na základě Vašeho počtu vstupenek a požadované rychlosti tisku. Navrhneme pro Vás vhodné technologie i vzhled vstupenek.

Wave

Tiskárny vstupenek optimalizované pro Ticketware

1. Při tisku více než 6000 vstupenek

Tiskárny vybrané na rychlý a bezproblémový tisk vstupenek v pokladně. Na základě objemu, rychlosti tisku a prodeje vstupenek se odvíjí cena tisku a pořízení. Na základě toho jsme vytvořili následující doporučené konfigurace:

Termotiskárna TSC DA210 včetně ořezové jednotky. Cena tisku: cca 0,25 kč (při standardní velikosti vstupenky). Rychlost tisku: 0,5 - 1 sekundy. 

Tiskárny nejlépe pracují s operačními systémy Windows. Ticketware vydává ovladače které zajišťují bezchybnou spolupráci tiskárny se softvérem.

tsc-termo.png

2. Při tisku méně než 6000 vstupenek

Klasická laserová tiskárna HP v kombinaci s kancelářským papírem. Cena tisku: cca 2,70 kč (při standardní velikosti vstupenky). Rychlost tisku: 5 sekund.

laser_tisk.png

Jak ověřujeme vstupenky?

Mobilní uvaděč - set pipBoy

Jednoduché doručení vstupenek na e-mail a ověření přes skener přímo z mobilu. Moderní a praktické řešení na kontrolu vstupenek.

pipboy-set2-bannerCZ.png
Shadow on Concrete Wall

Vlastní vzhled vstupenek

Kromě klasických termokotoučků na vstupenky nabízíme i různé alternativy vzhledu vstupenek. Vstupenky je možné personalizovat, aby měli vzhled dle Vašeho výběru, ve Vašich barvách či s Vaším logem.

 

Jedním z populárních řešení jsou předtištěné vstupenky, na které se přes termotiskárnu tisknou pouze dodatečné údaje. Takové vstupenky mohou být plnobarevné z obou stran a jsou vyrobeny z podstatně tvrdšího papíru než kotouče.

 

Návštěvníci sbírají vstupenky z míst, které navštívili. Odlište se s kvalitním a stylovým prodejem vstupenek.

customTicket1@2x.png
customTicket2@2x.png
customTicket3@2x.png
banka_lasky_ticket.png
bottom of page