top of page
Psaní na klávesnici

Prodej vstupenek přes Ticketware

Ticketware nabízí komplexní SW řešení prodeje vstupenek

Pokladna

Poskytujeme komplexní softwarové i hardwarové řešení pokladny na Vaší provozovně.

Prodej vstupenek se sestává z výběru představení, zvolení sedadel a platby. Po uhrazení se vstupenky automaticky vytisknou. Výběr míst v sále probíhá přes systém Ticketware a je synchronizován s online prodejem a rezervací. To vše ve spolupráci s tiskárnami, skenery, platebními systémy.

Prodej online

Prodej a rezervace vstupenek přes web - komfort pro Vašeho diváka

Pokladna a prodej online je provázán - prodáváte najednou sedadla v pokladně i přes internet. Návštěvník Vašeho webu si přes náš online prodejní systém zvolí sedadla a buď rezervuje, nebo přímo přes internet zaplatí. Samozřejmostí je uplatnění slev, prodej doplňkového zboží a mnoho jiného.

distribucia-vstupeniek.jpg
predajVstupeniek3.png

Žádné poplatky navíc

Pro vybavení pokladny stačí běžný počítač s tiskárnou. Vícenáklady na speciální hardware nejsou potřeba. Prodej vstupenek nepodléhá zákonu o elektronických pokladnách (platí pro města a jejich organizace). Nezpoplatňujeme ani prodej a rezervaci na pokladně. Pro pokladnu a prodejní místa nelimitujeme počet pokladníků. Využijte Ticketware naplno, jak potřebujete.

Platební metody

Do našeho prodejního prostoru je implementována platební brána. Z Vaší strany nejsou zapotřebí žádné další úkony, vše máte automaticky k dispozici. Platba je možná až přes 9 různých bank nebo kartou.

Podporované platební metody:

mastercard.png

MasterCard

VISA

visa.jpg

Možnosti prodeje a rezervace vstupenek na pokladně

  • Prodej                      

  • Rezervace

  • Storno

  • Denní a měsíční uzávěrky

  • Přehled finančních operací

Prodej doplňkového zboží

Ke vstupence je při nákupu možné přidat 3D brýle, dárkové předměty a mnoho jiného.

Využívání slev

Uživatel při nákupu vstupenek může uplatnit slevy, které si sami nastavíte a aktivujete. Samotná kontrola probíhá při vstupu do kina. V případě neoprávněné slevy může návštěvník rozdíl kdykoliv doplatit v pokladně.

Zákaznická podpora

V případě problémů při nákupu vstupenek (nedoručená vstupenka, chybně zadaný e-mail...) se o řešení postará naše zákaznická podpora. O starost méně pro Vás.

Volné vstupenky a slevy - v systému je možné definovat jakékoliv slevy z ceny vstupenek nebo vytvořit volné vstupenky, rozdat je a sledovat, zda byly použity. Při volných vstupenkách lze nastavit i platnost "od - do" a typ akce.

Akreditace - rezervace míst pro VIP hosty, novináře, sponzory a pod.

Blokace - zablokování neprodejných míst

Platba na fakturu - fakturace vybraným fakturačním partnerem, evidence všech vstupenek vydaných na fakturu, sledování stavů jako odeslání faktury a evidence úhrady faktury. Možnost využívají společnosti jako firemní benefit pro své zaměstnance.

Kombinace platidel v jedné platbě - zákazník může zaplatit jednu objednávku několika platidly jako např. část v hotovosti, kulturní poukázkou, platební kartou, dárkovou poukázkou a platebními poukázkami - můžete si zvolit, co budete jako provoz akceptovat

Technická podpora

V případě problémů při používání pokladny přes Ticketware se o řešení postará naše technická podpora. O starost méně pro Vás.

bottom of page