top of page

Editor sálů

Editujte sály rychle, jednoduše a intuitivně

Nakonfigurujte si libovolný sál - od klasického sálu po konference, koncerty, stužkové, taneční parket, ples, či operu. S naším nástrojem na editaci sálů je možné všechno. Má jednoduché a intuitivní použití.

Přehledná správa provozů, sálů a profilů sálů

Naše aktuální administrace umožňuje lépe spravovat Vaše provozy, sály v provozech a také jednotlivé profily sálů. Profily můžete vytvářet a přehazovat podle potřeby - v pondělí hostíte konferenci, tak zvolíte profil se židlemi. Na úterní ples přehodíte profil na taneční sál. Administrace sálů a systému objednávek se stává minutovou záležitostí. Jediná Vaše starost je reálné upravit sál.

SÁL2019 AKCE III.pásma.png

Jak na to?

V editoru sálů pracujete s různými objekty, které se ve Vašem sálu nacházejí - přidáváte plátno, pódium, sloupy, okna, schody - cokoliv, co uznáte, že v půdorysu sálu nesmí návštěvníkovi chybět.

Sedadla přidáváte hromadně jedním klikem

Následně stačí přidat sedadla. K dispozici je i jejich otáčení, takže nejste omezeni kruhovými stoly, zakřiveným sálem, balkony v sále či jakýmkoliv netradičním rozmístěním.

Sedadla přidáváte rychle jedním klikem a takový počet, jaký uznáte za vhodné. Také je můžete jednoduše zkopírovat a vytvořit za nimi další řady. Krokem zpět zase nechtěnou úpravu okamžitě odstraníte.

Jsou sedadla ve Vašem sálu modré? Není problém, zvolte v nástrojích modrou barvu. Díky našemu editoru můžete vytvořit sál, který Vám bude šitý na míru barevností i rozložením objektů.

Taktéž můžete přidávat pevné objekty pro každý profil - pódium, sloupy (sedadla, pokud jsou statické) a následně jen přidávat prvky sálu, které se mění při jednotlivých akcích.

Nechybí ani kopírování - vytvoříte jeden kulatý stůl s pěti židlemi a stačí jej nakopírovat po celém sále.

Vytvořte sál, který bude korespondovat s realitou

CONGRESS HALL.png
ples.png

Výsledný profil sálu můžete exportovat do formátů pdf a png

Vymodelovaný půdorys můžete vytisknout a dát svým zaměstnancům, aby zhotovili sál podle náčrtu.

Vytvořený sál je připraven jít i do online prodeje stejným způsobem jako již zveřejněné sály. Zákazník si v pohodlí domova označí místa a zaplatí.

Muzikanský ples.png

Přečtěte si více o dalších funkcích systému

bottom of page