top of page

Mobilní uvaděč, doručení a kontrola vstupenek

Nabízíme Vám rychlé, ověřené a bezpečné řešení kontroly vstupenek na vstupu. Vše ve spolupráci s jednoduchými způsoby doručení vstupenky, aby bylo vše pro návštěvníka co nejdostupnější.

Wave

Mobilní uvaděč - set pipBoy

pipBoy je hardwarové řešení sestávající z mobilního telefonu a speciální čtečky čárových kódů, která dokáže velmi rychle přečíst čárový kód na vytištěné vstupence a taky z obrazovky mobilního telefonu. Ve spolupráci s mailTicket jde o praktické řešení pro uváděče i návštěvníka.

pipBoy neustále komunikuje s Ticketware a kontroluje stav vstupenky. Po oskenování označí vstupenku jako použitou. Upozorní na neplatné, ale i opakovaně použité vstupenky, nutnost ověřit zlevněné vstupenky průkazem, nebo na doplňkové zboží zakoupené k vstupence.

Set je speciálně vyladěn na konkrétní modely čteček a mobilů, aby jejich vzájemná komunikace byla bezproblémová. S určením potřebného počtu setů Vám rádi poradíme na základě Vašeho počtu návštěvníků a výdrže baterií v zařízeních.

pipboy-set2-bannerCZ.png
pipboy_only.png

Set pipboy

  • bezdrátová čtečka čárových kódů

  • mobilní telefon

  • pouzdro na ruku pro mobilní telefon

  • mobilní aplikace, která zneplatňuje vstupenky a ověřuje jejich stav

MAILTicket

MailTicket je v Ticketware standard doručení vstupenky. Kromě doprovodného textu, potvrzení a pdf vstupenky e-mail obsahuje čárový kód. Uvaděč vybaven pipBoy-em umí okamžitě ověřit platnost čárového kódu na vstupence přímo z e-mailu nebo z vytištěné vstupenky. Návštěvník si nemusí instalovat žádnou aplikaci ani tisknout vstupenky - jen ukáže e-mail s přijatými vstupenkami.

Ochrana před zneužitím

Mobilní uvaděč - set pipBoy

Set pipBoy neustále komunikuje s našimi servery. Informace o vstupech jsou detailně zaznamenány, včetně toho, kdo operoval se skenerem. Po oskenování kódu se vstupenka zaeviduje jako použitá. Uvaděč má také možnost oskenovat vstupenku znovu, pokud by se divák chtěl dostat ven ze sálu a následně na kód vstupenky umožní opětovný vstup.

Veškeré data se ověřují online, s naším serverem v reálném čase, díky čemu není možné zneužití či vícenásobný vstup na jednu vstupenku.

networking@2x.png
Shadow on Concrete Wall

Rychlý a levný tisk vstupenek. Zajistíme plný servis Vaší pokladny a tisku vstupenek. Tisk vstupenek přímo ve Vaší pokladně, přes systém Ticketware

Tiskárny vstupenek pro Ticketware

Jak tiskneme vstupenky na pokladně?

tsc-termo.png
laser_tisk.png
bottom of page