top of page

Marketingové nástroje

mar-spravaKontaktov@2x.jpg

Správa kontaktů a statistiky

U nás máte kompletní přístup ke kontaktům na vaše zákazníky. Vytvořte skupiny kontaktů, využijte je a reagujte na jejich požadavky. Používejte všechny nástroje na online marketing v Ticketware.

 

K dispozici máte rozsáhlou statistiku, kterou můžete sledovat chování návštěvníků a vyhodnocovat reklamní kampaně nebo informační bulletin.

mar-newsletter@2x.jpg

Odesílání newsletterů kontaktům

V Ticketware je zabudované odesílání newsletterů kontaktům. Automaticky se odesílají i transakční e-maily k nákupu vstupenek.

Kontakty postupně sbíráte do systému při nákupech vstupenek online, nebo se uživatelé přihlásí přes Vaši webstránku a následně jim můžete zasílat informace o programu či akcích. Vše jen na pár kliků.

Shadow on Concrete Wall

Tištěný plakát a letáček

Z Vašeho aktuálního programu, který si nastavíte v Ticketware, si připravíte podklady pro přípravu jednoduchého letáku nebo plakátu na tisk.

Pro náročné připravíme i designově odlišné programové letáky na různý typ informací, akcí či představení.

plagatLetacik@2x.png

Věrnostní program

Zajistěte, aby Vaši návštěvníci zůstali věrní pouze Vám. Poskytujeme kompletní softwarové i marketingové řešení věrnostního programu. Připravíme Vám přepočet ekonomiky a navrhneme podmínky programu. Poskytneme celé know-how jak na to: karty, bodový systém a čárové kódy, nastavování výhod a slev, registraci, plakáty, letáky a mnoho jiného.

Dárkové karty - giftcard

Přineste svým návštěvníkům skvělý tip na dárek! Vaši návštěvníci dárkové karty ocení a budou je kupovat pro své blízké. Nabídněte je jako kreativní prezent pro firmy nebo hotely. Služba zahrnuje spuštění v systému, stojany na karty a kompletní marketing na provozu. Díky sdílené grafice Vám dodáme karty a obaly za bezkonkurenční cenu.

vernostnyProgram@2x.png
karty3.png
bottom of page